LĪGA KOROŠEVSKA fizioterapeita prakse

Reģistrēta ārstniecības iestāžu reģistrā, kods 0100-01687

Esmu sertificēta fizioterapeite ar pārliecību – kustība ir dzīvība. Fizioterapeita profesiju apguvu Rīgas Stradiņa universitātē, savas zināšanas papildinu regulāri apmeklējot kursus un seminārus, kā arī esmu Latvijas Fizioterapeitu asociācijas biedre.

Mūsdienu straujajā dzīves ritmā sāpes un dažādas traumas bieži ir tās, kuras ierobežo kustību brīvību, pasliktina pašsajūtu, nomāc garastāvokli un neļauj mums darīt vēlamās un tīkamas aktivitātes. Ar sāpēm un traumu sekām nevajag sadzīvot, cīnīties vai tās ignorēt, šīs sajūtas ir jāsaprot, jāiemācās tās novērst, mazināt vai no tām atbrīvoties, lai atgrieztos pilnvērtīgā ikdienas dzīvē. Ja ir izdevies uzveikt problēmu, labākais veids kā izvairīties no tās atkārtošanās ir profilakse.

Mans darbs ir palīdzēt Jums atgriezties ikdienas ritmā un kustēties brīvi. Nav vienotas formulas, uz kuru balstīties, tāpēc katram cilvēkam, vadoties pēc viņa fiziskajām un psiholoģiskajām vajadzībām, tiek izveidota individuāla terapijas programma.

Izglītība:

2008. – 2012. Profesionālais bakalaura grāds veselības aprūpē un fizioterapeita kvalifikācija (Rīgas Stradiņa universitāte)

2017. – 2019. Veselības zinātņu maģistra grāds veselības aprūpē (Rīgas Stradiņa universitāte)

Sertifikāti:

Fizioterapeits (derīgs līdz 2024.02.26)

Masāžas metode (derīgs līdz 2022.05.23)

 

Kontaktinformācija: E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Atrodas bērnu kopšanas atvaļinājumā līdz 2023. gada janvārim.