LĪGA KOROŠEVSKA fizioterapeita prakse

Reģistrēta ārstniecības iestāžu reģistrā, kods 0100-01687

Esmu sertificēta fizioterapeite ar pārliecību – kustība ir dzīvība. Fizioterapeita profesiju apguvu Rīgas Stradiņa universitātē, savas zināšanas papildinu regulāri apmeklējot kursus un seminārus.

Mūsdienu straujajā dzīves ritmā sāpes un dažādas traumas bieži ir tās, kuras ierobežo kustības – ikdienas aktivitātes, atpūtas iespējas un darba spējas. Ar sāpēm un traumu sekām nevajag sadzīvot, cīnīties vai tās ignorēt, šīs sajūtas ir jārespektē, jāiemācās tās novērst, mazināt vai no tām atbrīvoties, lai atgrieztos pilnvērtīgā ikdienas dzīvē. Ja ir izdevies uzveikt problēmu, labākais veids kā izvairīties no tās atkārtošanās ir profilakse.

Mans darbs ir palīdzēt Jums atgūt brīvas kustības un atgriezties ikdienas ritmā. Nav vienotas formulas, uz kuru balstīties, tāpēc katram cilvēkam, vadoties pēc viņa fiziskajām un psiholoģiskajām īpašībām, tiek izveidota individuāla terapijas programma.

 

Pakalpojumi un cenas

Pieraksts un sīkāka informācija: T. 27808368; E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.